×
فرصت شغلی ویژه:
کارشناس گوگل ادزکارشناس فروشکارشناس منابع انسانیبرنامه‌نویس بک‌اندطراح ارشد گرافیکمسئول امور مالیکارشناس تولید محتواکارشناس SEO
ارسال رزومه در واتس‌آپ

جشنواره شارژ فوق العاده ( عید غدیر )

تنها 22 روز باقی مانده
کارمزد تا 1 درصد!
خرید تبلیغات گوگل
مدیریت اکانت گوگل
طراحی لندینگ پیج
تبلیغات "Display"
تبلیغات "Google play"
تبلیغات "Youtube"
خانه سیستم ضد تقلب سوالات متداول درباره ما تماس با ما

طراحی لندینگ پیج

یک صفحه فرود (لندینگ پیج) صفحه‌ای است که برای یک هدف خاص و مناسب با دغدغه مخاطبان طراحی شده باشد، لندینگ پیج‌ها در کمپین‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند تا بتوانند با نرخ تبدیل بسیار بالایی، کاربران سایت را به مشتری تبدیل کنند.

فرم درخواست لندینگ پیج

تفاوت‌های وب سایت با لندینگ پیج

یک وب سایت شامل بسیاری پیچ (صفحه) می‌باشد، صفحه‌هایی همچون دسته‌بندی و نیز صفحه خدمات، محصولات، درباره ما، تماس با ما و ... دارد، در‌حالی که یک لندینگ پیج تنها یک صفحه (one page) می‌باشد. یک وب سایت معمولا همزمان چند دسته از مخاطبان را مورد هدف قرار می‌دهد درحالی که یک لندینگ پیج تنها روی یک دسته از مشتریان و تنها روی یک هدف متمرکز است. سرعت بارگزاری وب سایت به علت حجم کدنویسی و تعداد درخواست ها، بسیار بیشتر از لندینگ پیج است.

Loading Time (مدت زمان بارگذاری)
وبسایتبالای ۳ ثانیه
لندینگزیر ۱ ثانیه
Conversion Rate (نرخ تبدیل کاربر به مشتری)
وبسایت%1
لندینگبالای ۳%
Targeted Users (هدف‌گیری یک دسته از مخاطبان)
وبسایت
لندینگ
Amp Technology (تکنولوژی اَمپ)
وبسایت
لندینگ

فرآیند طراحی لندینگ پیج

تعرفه های لندینگ پیجمشاهده تعرفه اکانت اختصاصی

خرید لندینگ پیج

شما می‌تواند با یکبار پرداخت هزینه و نهایی‌سازی سفارش طراحی، لندینگ پیج را خریداری نمایید و مالک آن باشید و تا هر زمان می‌توانید از آن استفاده کنید.

خرید لندینگ پیج ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان خرید لندینگ پیج

اجاره لندینگ پیج

در صورتی که مایل باشید این امکان هست که با پرداخت 10% از هر شارژی که در گوگل انجام می‌دهید لندینگ پیچ را اجاره نمایید، طبیعتا تا زمانی که کمپین شما فعال باشد، مالکیت این صفحه فرود برای شما خواهد بود.

اجاره لندینگ پیج ۱۵% از هزینه شارژ گوگل اجاره لندینگ پیج

نمونه کارها

ترموساویس: وارد کننده و عرضه کننده انواع چوب ترمو
آسان سیل آگرین: اولین تولید کننده انواع واشر سیل
دکتر خضری: متخصص طب سوزنی
سینا تکنیک: خدمات تعمیر انواع کولر

سوالات متداول لندینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده همه پرسش و پاسخ ها کلیک کنید.

مشاهده همه
لندینگ پیج بخریم یا اجاره کنیم؟ کدام بهتر است؟
تفاوت آنچنانی‌ای ندارد، این امکان است که در ابتدا اجاره نمایید و بعد از مدتی که متوجه اهمیت و اثربخشی آن شدید، صفحه فرود را خریداری نمایید. فقط دقت کنید در صورتی که می‌خواهید اجاره نمایید، لازم است اکانت گوگل خود را اندازه 500 درهم شارژ نمایید.
می‌خوام سفارش طراحی یک لندینگ پیج بدهم و آن را اجاره نمایم، چه فرایندی دارد؟
ابتدا لازم است وارد پنل اَدمون شوید، بعد از ساخت یا انتخاب اکانت، گزینه اجاره لندینگ پیج را انتخاب نمایید و اکانت خودتان را حداقل 500 درهم شارژ نمایید.
طراحی لندینگ پیج اختصاصی چه تاثیری روی قیمت هر کلیک دارد؟
یکی از مواردی که تعیین کننده امتیاز کیفی QS است؛ تجربه کاربران در لندینگ پیج می‌باشد (Landing page experience) و از نظر گوگل اهمیت دارد که کاربران چه تجربه ای در صفحه فرود کسب می‌کنند و گوگل به آن امتیاز می‌دهد، هر چقدر تجربه کاربران در لندینگ پیج رضایت بخش باشد، زمان بارگزاری صفحه کوتاه باشد و ... گوگل امتیاز بالایی به سایت و صفحه شما می‌دهد و به طور مستقیم هزینه هر کلیک شما کاهش می یابد. پس داشتن یک لندینگ پیج مناسب، باعث کاهش هزینه کلیک ها و بودجه تبلیغات شما می‌شود.
مگر بازدهی یک کمپین تبلیغاتی، به سایت یا صفحه ای که کاربر وارد می‌شود ارتباطی دارد؟
قطعا ارتباط دارد، یکی از موارد مهمی که تاثیر مستقیم روی نتیجه و بازخورد کمپین‌های تبلیغاتی دارد، صفحه ایست که کاربر وارد آن می‌شود. به زبانی دیگر زیرساخت کسب و کار بسیار مهم است و لازم است پتانسیل جذب کاربران و تبدیل آنان به مشتریان را داشته باشد و این در صورتی اتفاق می‌افتد که سایت یا لندینگ پیج از قواعد UX و CRO پیروی کند.
طراحی یک لندینگ پیج، چقدر زمان می‌برد؟
از آنجایی که طراحی لندینگ پیج کاملا اختصاصی بوده و فرایند تجربه کاربری UX انجام می‌شود، 5 روزکار طراحی و کدنویسی زمان می‌برد.
حتما لازمه برای تبلیغات گوگل یک لندینگ پیج سفارش بدیم؟
خیر، تنها با داشتن یک وب سایت معمولی هم می‌شود تبلیغات گوگل را فعال کرد، برای کسانی که از تبلیغات، نتیجه و بازخورد مناسبی دریافت نمی‌کنند و خواهان افزایش مشتریانشان هستند، پیشنهاد می‎شود که برای هر خدمتی که ارائه می‌دهند یک صفحه مخصوص به همان خدمت و مشتریان طراحی نمایند.
ارتباط در واتس‌اَپ با :
سارا جیران پور0930 444 7835
مریم رجبی0901 480 8205
زهرا ملائی0930 444 7836
آیدا امین فر0991 195 3581
ارتباط در واتس‌اَپ با :
سارا جیران پور0930 444 7835
مریم رجبی0901 480 8205
زهرا ملائی0930 444 7836
آیدا امین فر0991 195 3581