×
فرصت شغلی ویژه:
کارشناس گوگل ادزکارشناس فروشکارشناس منابع انسانیبرنامه‌نویس بک‌اندطراح ارشد گرافیکمسئول امور مالیکارشناس تولید محتواکارشناس SEO
ارسال رزومه در واتس‌آپ

جشنواره شارژ فوق العاده ( عید غدیر )

تنها 22 روز باقی مانده
کارمزد تا 1 درصد!
خرید تبلیغات گوگل
مدیریت اکانت گوگل
طراحی لندینگ پیج
تبلیغات "Display"
تبلیغات "Google play"
تبلیغات "Youtube"
خانه سیستم ضد تقلب سوالات متداول درباره ما تماس با ما

سوالات متداول گوگل ادز

چرا تبلیغات در گوگل را از اَدمون خریداری کنیم؟
اَدمون دغدغه بهینه‌سازی دارد و نیت آن جلوگیری از هدررفت بودجه‌های تبلیغاتی است، علاوه بر این موضوع، داشتن نرخ ثابت کارمزد حواله، اختصاص آفر و شارژ هدیه به ازای مصرف، دارا بودن سیستم ضد تقلب، شارژ کمتر از 15 دقیقه، ارسال گزارش‌های اختصاصی و تحلیلی و .... از مزایای همکاری با اَدمون است.
برای فعال نمودن تبلیغات گوگل چه اقداماتی لازم است؟
ابتدا لازم است ثبت نام نمایید، وارد پنل شوید، اکانت جدید بسازید و شارژ خود را نهایی کنید سپس کمپین از سمت ما اجرا می‌شود.
امکان دسترسی به اکانت گوگل ادز وجود دارد؟
بله، امکان دسترسی استاندارد تنها برای اکانت‌های اختصاصی وجود دارد، در مورد اکانت‌های مدیریت شده، تنها دسترسی read-only ارائه می‌شود.
برای چه سایت ها و خدماتی امکان فعالسازی تبلیغ در ایران وجود ندارد؟
امکان فعال نمودن تبلیغ برای سایت‌های با موضوعاتی همچون خرید ماسک، افزایش فالوور، بیتکوین، پیش بینی فوتبال و VPN و همچنین سایت‌هایی که مغایر با قوانین گوگل می باشند مقدور نمی‌باشد.
آیا فعال‌سازی تبلیغات برای دامنه‌های ir امکان پذیر است؟
فعال‌سازی تبلیغ برای دامنه های ir فعلا امکان پذیر نیست.
نمایش تبلیغ در گوگل چقدر زمانبر است؟
فعال‌سازی و شروع نمایش کمپین های تبلیغاتی معمولا در عرض 2 ساعت انجام می‌شود، در برخی موارد ممکن است حداکثر یک روز، تائید تبلیغ توسط گوگل زمانبر باشد.
آیا فاکتور رسمی برای تبلیغات در گوگل ارائه می‌شود؟
بله با توجه به این که اَدمون یک شرکت رسمی است، امکان صدور فاکتور رسمی با پرداخت 9% مالیات فراهم است.

سوالات متداول لندینگ

لندینگ پیج بخریم یا اجاره کنیم؟ کدام بهتر است؟
تفاوت آنچنانی‌ای ندارد، این امکان است که در ابتدا اجاره نمایید و بعد از مدتی که متوجه اهمیت و اثربخشی آن شدید، صفحه فرود را خریداری نمایید. فقط دقت کنید در صورتی که می‌خواهید اجاره نمایید، لازم است اکانت گوگل خود را اندازه 500 درهم شارژ نمایید.
می‌خوام سفارش طراحی یک لندینگ پیج بدهم و آن را اجاره نمایم، چه فرایندی دارد؟
ابتدا لازم است وارد پنل اَدمون شوید، بعد از ساخت یا انتخاب اکانت، گزینه اجاره لندینگ پیج را انتخاب نمایید و اکانت خودتان را حداقل 500 درهم شارژ نمایید.
طراحی لندینگ پیج اختصاصی چه تاثیری روی قیمت هر کلیک دارد؟
یکی از مواردی که تعیین کننده امتیاز کیفی QS است؛ تجربه کاربران در لندینگ پیج می‌باشد (Landing page experience) و از نظر گوگل اهمیت دارد که کاربران چه تجربه ای در صفحه فرود کسب می‌کنند و گوگل به آن امتیاز می‌دهد، هر چقدر تجربه کاربران در لندینگ پیج رضایت بخش باشد، زمان بارگزاری صفحه کوتاه باشد و ... گوگل امتیاز بالایی به سایت و صفحه شما می‌دهد و به طور مستقیم هزینه هر کلیک شما کاهش می یابد. پس داشتن یک لندینگ پیج مناسب، باعث کاهش هزینه کلیک ها و بودجه تبلیغات شما می‌شود.
مگر بازدهی یک کمپین تبلیغاتی، به سایت یا صفحه ای که کاربر وارد می‌شود ارتباطی دارد؟
قطعا ارتباط دارد، یکی از موارد مهمی که تاثیر مستقیم روی نتیجه و بازخورد کمپین‌های تبلیغاتی دارد، صفحه ایست که کاربر وارد آن می‌شود. به زبانی دیگر زیرساخت کسب و کار بسیار مهم است و لازم است پتانسیل جذب کاربران و تبدیل آنان به مشتریان را داشته باشد و این در صورتی اتفاق می‌افتد که سایت یا لندینگ پیج از قواعد UX و CRO پیروی کند.
طراحی یک لندینگ پیج، چقدر زمان می‌برد؟
از آنجایی که طراحی لندینگ پیج کاملا اختصاصی بوده و فرایند تجربه کاربری UX انجام می‌شود، 5 روزکار طراحی و کدنویسی زمان می‌برد.
حتما لازمه برای تبلیغات گوگل یک لندینگ پیج سفارش بدیم؟
خیر، تنها با داشتن یک وب سایت معمولی هم می‌شود تبلیغات گوگل را فعال کرد، برای کسانی که از تبلیغات، نتیجه و بازخورد مناسبی دریافت نمی‌کنند و خواهان افزایش مشتریانشان هستند، پیشنهاد می‎شود که برای هر خدمتی که ارائه می‌دهند یک صفحه مخصوص به همان خدمت و مشتریان طراحی نمایند.

سوالات متداول مدیریت

سوالات متداول پروموشن

کارمزد مدیریت اکانت در اَدمون دقیقا چقدر است؟
در اکانت‌های مدیریت شده، کارمزد شارژ + مدیریت اکانت در کل 14% می‌باشد. (کارمزد حواله 6% و کارمزد مدیریت 8% است)
اکانت‌ مدیریت شده یا اکانت اختصاصی؟ کدام بهتر است؟
چه سابقا تجربه گوگل ادز داشته اید و چه نداشته باشید، پیشنهاد ما این است که مدیریت کمپین تبلیغاتی تان توسط اَدمون را تجربه و تنها نتایج را مشاهده نمایید.
چگونه بهینه‌سازی منجر به کاهش هزینه تبلیغات می‌شود؟
با توجه به اینکه تبلیغات در گوگل یک مزایده است، براین اساس هر کسی که کیفیت کمپین بالاتری داشته باشد، بابت هر کلیک هزینه کمتری به نسبت رقبا پرداخت می‌کند. کیفیت کمپین یا همان نمره آگهی Ad Rank به عواملی همچون بهینه‌سازی متن آگهی، بهینه‌سازی لندینگ پیج، بهینه‌سازی کلمات کلیدی و ... مرتبط است.
ارتباط در واتس‌اَپ با :
سارا جیران پور0930 444 7835
مریم رجبی0901 480 8205
زهرا ملائی0930 444 7836
آیدا امین فر0991 195 3581
ارتباط در واتس‌اَپ با :
سارا جیران پور0930 444 7835
مریم رجبی0901 480 8205
زهرا ملائی0930 444 7836
آیدا امین فر0991 195 3581